Kalite ve Çevre Politikaları

 

%100 Müşteri Memnuniyetini esas almaktadır.

Başarılı olmak ve müşterilerimize değer yaratacak olan doğru hizmeti ve ürünü istikrarlı bir şekilde sunmak için çalışmak en temel ilkemizdir.

İnsan kaynağı ve Takım Çalışması

İnsan kaynağı bir şirketin istikrar ve istikbalini belirlediğini çok iyi biliyoruz. Kadromuzu, konusuna hakim, dürüst, çalışkan ve donanımlı bireyler ile oluşturmak için çalışıyoruz. Şirketimizin kalitesi takımımızın kalitesi ile ölçümlendirilir bilinci ile başarılı, istikrarlı ve kazanan bir şirket olabilmek için öncelikle çok iyi bir takım olmamız gerektiğini biliyor ve her geçen gün takımımızı güçlendirmek için çalışıyoruz.

Yenilikçilik

Bizim için rafa giren, satışa hazır ürünler artık eskimiştir. Sürekli olarak, hizmet, ürün ve servis alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını kolaylaştırmak için uğraşıyor ve yenilikler üretme ve tedarik etme bilinci ile var gücümüzle çalışıyoruz.

Hedef Odaklılık ve Tutkulu Çalışma

Tutkunuz yok ise başarı zordur. Hedefiniz yok ise amacınız yoktur. Amacınız yok ise yolunuzu kaybetmişsinizdir. Hedefimiz vizyonumuz, amacımız misyonumuzu coşku ile icra etmek. Tüm takım olarak bu hedef doğrultusunda tutku ile çalışıyoruz. Amacımız şirketimizdeki tüm süreçlerde verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltmektedir.

Saygı

Din, dil, ırk, renk ayrımı yapmaksızın öncelikle insana insan olduğu için saygı göstermek ve bu yaklaşım ile çalışmak temel ilkemizdir. Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur. Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.

Çevre

Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir. Tüm yasa ve mevzuatlara uymayı taahhüt ediyoruz. Doğal çevremizi korumaya odaklanarak insana ve çevreye saygılı olmayı amaçlıyoruz.